آگهی بنری
درج تبلیغات بنری
.
خرید بک لینک شرکت نرم افزار عارف رایانه

تبلیغات متنی

سرقت ۲ میلیاردی زن خدمتکار از یک منزل

10 ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ اخبار روز خانه » اخبار روز » سرقت ۲ میلیاردی زن خدمتکار از یک منزل همیار وبدون

این خانم متهمه در اداره پلیس به سرقت طلاجات منزل مالباخته اعتراف کرد و همچنین گفت این اموال را به مالخر به مبلغ 2 میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال فروخته است .

سرقت ۲ میلیاردی زن خدمتکار از یک منزل تیتر بسیاری روزنامه های این چند روز بود . طبق تحقیقات بدست امده ماموران پلیس آگاهی زن خدمتکاری را دستگیر کردند . اتهام این زن سرقت دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال طلاجات از منزل یکی از شهروندان بود که برای تمیز کردن خانه اش انجا بوده است .

خبر جدید سرقت ۲ میلیاردی زن خدمتکار از یک منزل

به گزارش بخش اخبار مجله اینترنتی وبدون ، سرهنگ “حسین رضایی” رئیس پلیس آگاهی استان یزد بیان کرد : گزارشی درباره یک سرقت طلا از یک منزل مسکونی در شهر یزد به ما رسید و بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت و تیم اگاهی شروع به پیگیری مساله کردند .

حسین رضایی میگوید : طبق بررسی های بدست امده ماموران ما متوجه شدند که سرقت توسط فردی آشنا انجام شده است . در نتیجه تحقیقات جدی و بیشتر را از مالباخته شروع کردیم .سرقت ۲ میلیاری , سرقت ۲ میلیاردی خدمتکار, سرقت زن خدمتکار , خبر جدید سرقت , خبر جدید دذدی , دذدی طلا , خبر سرقت طلا

سرهنگ رضایی گفت: با توجه به اطلاعات به دست آمده از مالباخته، ماموران پلیس پس از اخذ مجوز قضائی خانمی را که خدمتکار این منزل بود دستگیر و به اداره پلیس انتقال دادند .

این خانم متهمه در اداره پلیس به سرقت طلاجات منزل مالباخته اعتراف کرد و همچنین گفت این اموال را به مالخر به مبلغ ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال فروخته است .سرقت ۲ میلیاری , سرقت ۲ میلیاردی خدمتکار, سرقت زن خدمتکار , خبر جدید سرقت , خبر جدید دذدی , دذدی طلا , خبر سرقت طلا

رئیس پلیس آگاهی استان یزد در پایان به شهروندان هشدار داد: از افراد مطمئن به عنوان سرایدار و خدمتکار منزل استفاده کرده و از نگهداری طلاجات، وجه نقد و لوازم باارزش در منزل خودداری کنند.


# # # # # # #

نظرات