شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با فرهنگ و تاریخ

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

apple اس ام اس صبح بخیر اس ام اس صبح بخیر جدید اس ام اس صبح بخیر عاشقانه اس ام اس صبح بخیر عشقم اس ام اس صبح به خیر اس ام اس صبح به خیر عاشقانه اس ام اس عاشقانه اس ام اس عاشقانه صبح بخیر اس ام اس عاشقانه کوتاه اشعار مولانا اشعار مولانا جلال الدین بلخی اشعار مولانا جلال الدین رومی اشعار مولانا رومی اشعار مولوی خبر جدید دذدی خبر جدید سرقت خبر سرقت طلا دذدی طلا سرقت 2 میلیاردی خدمتکار سرقت 2 میلیاری سرقت زن خدمتکار شعرهای زیبا شعرهای زیبای مولانا شعرهای زیبای مولوی شعرهای مولانا شعرهای مولوی صبح بخیر عشقم مایکروسافت نامه های عاشقانه

پرویز پرستویی و پست شکنجه دردناک تاریخ

خانه » فرهنگ و تاریخ » پرویز پرستویی و پست شکنجه دردناک تاریخ

پرویز پرستویی یکی از بازیگران سرشناس ایرانی است و کمتر کسی است که او را با سابقه درخشانش نشناسد. پرویز پرستویی در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد و همیشه با پست های آموزنده و تاثیر گذارش همه را غافلگیر میکند.

پرویز پرستویی یکی از بازیگران سرشناس ایرانی است و کمتر کسی است که او را با سابقه درخشانش نشناسد. پرویز پرستویی در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد و همیشه با پست های آموزنده و تاثیر گذارش همه را غافلگیر میکند. جدیدا هم پرویز پرستویی از دردناک ترین شکنجه تاریخ در اینستگرامش میگوید.

پرویز پرستویی و پست دردناک ترین شکنجه تاریخ – اینستاگرام پرویز پرستویی

پرویز پرستویی در اینستگرامش پست جدیدی گذاشته و در این پست میگوید”دردناکترین شکنجه تاریخ گاو برنزی” یا “گاو سیسیلی” شکنجه ای بسیار دردناک بود که برای مجرمین محکوم به اعدام در یونان باستان استفاده میشد.

.

به گزارش مجله اینترنتی وبدون ، این شکنجه اینگونه بوده که شخص مجرم را در شکم گاو برنزی ( یک گاو فلزی نه واقعی ) -که در ابعاد یک گاو واقعی ساخته شده بود-  می انداختند.
.
در مرحله بعد آنقدر زیر آن گاو آتش روشن میکردند تا گاو کاملا داغ و سرخ شود . اوج دردناکی اینجا بود که صدای فریادهای فرد محکوم  بلندگو و بسیار بلند از بدن گاو شنیده می شد.
.
طبق بررسی های بدست امده دود حاصل از سوختن فرد درحال مرگ در بدن گاو برنزی به گونه ای از دماغ گاو خارج میشد که صدایی شیپور مانند و شبیه صدای گاو خشمگین به خود داده بود .
.
این وسیله وحشتناک توسط “پریلووس” اختراع و به دربار ” فالاریس” ستمگر در آتن برده شد . او از این گاو استفاده های زیادی کرد .زیباترین اشعار مولانا یا اشعار مولوی

.
.بر اساس افسانه ها بعد از هربار استفاده از این دستگاه در آن را باز میکردند و استخوان های سوخته شده را که مانند طلا میدرخشیده” برداشته و از آن دستبند تهیه می کردند .
.
خود “پرلیوس” سازنده این دستگاه بعدا توسط “فالاریس” از کوه به پایین پرت شد و کشته شد.”
.
پرویز پرستویی و پست شکنجه دردناک تاریخ

پرویز پرستویی و پست شکنجه دردناک تاریخ

 پرویز پستویی , سخنان پرویز پرستویی, پست های پرویز پرستویی , اسنستاگرام پرویز پرستویی , پست های پرویز پرستویی در اینستاگرام ,دردناک ترین شکنجه تاریخ , پرویز پرستویی و دردناک ترین شکنجه تاریخ , پرویز پرستویی و پست دردناک ترین شکنجه تاریخ  , شکنجه تاریخ

# # # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

دیدنی های منتخب در سفر به باکو

پربازدید های فرهنگ و تاریخ

Sorry. No data so far.

نظرات شما