21 Jan 2017 - شنبه ۰۲ بهم ۱۳۹۵
کد :37 ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ 181 views دسته : فرهنگ و تاریخ همیار وبدون
پرویز پرستویی و پست شکنجه دردناک تاریخ

پرویز پرستویی یکی از بازیگران سرشناس ایرانی است و کمتر کسی است که او را با سابقه درخشانش نشناسد. پرویز پرستویی در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد و همیشه با پست های آموزنده و تاثیر گذارش همه را غافلگیر میکند. جدیدا هم پرویز پرستویی از دردناک ترین شکنجه تاریخ در اینستگرامش میگوید.

پرویز پرستویی و پست دردناک ترین شکنجه تاریخ – اینستاگرام پرویز پرستویی

پرویز پرستویی در اینستگرامش پست جدیدی گذاشته و در این پست میگوید”دردناکترین شکنجه تاریخ گاو برنزی” یا “گاو سیسیلی” شکنجه ای بسیار دردناک بود که برای مجرمین محکوم به اعدام در یونان باستان استفاده میشد.

.

به گزارش مجله اینترنتی وبدون ، این شکنجه اینگونه بوده که شخص مجرم را در شکم گاو برنزی ( یک گاو فلزی نه واقعی ) -که در ابعاد یک گاو واقعی ساخته شده بود-  می انداختند.
.
در مرحله بعد آنقدر زیر آن گاو آتش روشن میکردند تا گاو کاملا داغ و سرخ شود . اوج دردناکی اینجا بود که صدای فریادهای فرد محکوم  بلندگو و بسیار بلند از بدن گاو شنیده می شد.
.
طبق بررسی های بدست امده دود حاصل از سوختن فرد درحال مرگ در بدن گاو برنزی به گونه ای از دماغ گاو خارج میشد که صدایی شیپور مانند و شبیه صدای گاو خشمگین به خود داده بود .
.
این وسیله وحشتناک توسط “پریلووس” اختراع و به دربار ” فالاریس” ستمگر در آتن برده شد . او از این گاو استفاده های زیادی کرد .زیباترین اشعار مولانا یا اشعار مولوی

.
.بر اساس افسانه ها بعد از هربار استفاده از این دستگاه در آن را باز میکردند و استخوان های سوخته شده را که مانند طلا میدرخشیده” برداشته و از آن دستبند تهیه می کردند .
.
خود “پرلیوس” سازنده این دستگاه بعدا توسط “فالاریس” از کوه به پایین پرت شد و کشته شد.”
.
پرویز پرستویی و پست شکنجه دردناک تاریخ

پرویز پرستویی و پست شکنجه دردناک تاریخ

 پرویز پستویی , سخنان پرویز پرستویی, پست های پرویز پرستویی , اسنستاگرام پرویز پرستویی , پست های پرویز پرستویی در اینستاگرام ,دردناک ترین شکنجه تاریخ , پرویز پرستویی و دردناک ترین شکنجه تاریخ , پرویز پرستویی و پست دردناک ترین شکنجه تاریخ  , شکنجه تاریخ

نظرات